Alsancak – Uşak – Alsancak Bölgesel Tren Saatleri



Alsancak – Uşak – Alsancak Tren Saatleri

31619 TRENLER 31620
ALSANCAK – UŞAK İSTASYONLAR UŞAK – ALSANCAK
07:20 ALSANCAK 22:04
07:27
HALKAPINAR 21:58
07:38 ( * )KARŞIYAKA 21:48
07:46 ÇİĞLİ 21:40
07:55 ULUKENT
08:05 MENEMEN 21:23
08:16 EMİRALEM 21:15
AYVACIK
08:35 MURADİYE 20:52
08:42 HOROZKÖY 20:45
08:46 MANİSA 20:40
09:03 ÇOBANİSA 20:13
09:17 TURGUTLU 19:58
09:29 URGANLI 19:46
09:39 AHMETLİ 19:36
09:44 YARAŞLI 19:29
09:50 SART 19:23
10:00 SALİHLİ 19:15
10:05 GÜMÜŞÇAYI 19:07
10:10 KABAZLI 19:02
10:16 YEŞİLKAVAK 18:57
10:21 KÖSEALİ 18:51
10:29 KAVAKLIDERE 18:44
10:33 YENİKÖY 18:40
10:39 PİYADELER 18:34
10:45 Km. 165+340- 18:28
10:54 ALAŞEHİR 18:23
11:03 KİLLİK 18:10
11:07 KM 180+100 18:07
11:19 KONAKLAR 17:57
11:38 TÜRMENTEPE 17:41
11:56 GÜNEYKÖY 17:24
12:01 KM 211+150 17:18
12:11 EŞME 17:10
12:29 AHMETLER 16:51
12:48 İNAY 16:33
13:08 OVAKÖY 16:14
13:21 UŞAK 16:00

Notlar

( * ) Karşıyaka Servis Otobüsü kalkış-varış saatidir ( Geçici olarak Karşıyaka – ÇİĞLİ – Karşıyaka otobüs aktarmalıdır)


Bu sayfayı herkesle paylaşın:
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • del.icio.us
  • FriendFeed
  • Live
  • Technorati
  • Yahoo! Bookmarks
  • Yahoo! Buzz
  • Print
  • Sphinn
  • Mixx
  • MySpace
  • Add to favorites
  • Diggita
  • Diigo
  • Ping.fm
  • PDF
  • RSS
  • Scoopeo
  • Socialogs
  • ThisNext
  • Upnews
  • Yigg

1 Yorum on "Alsancak – Uşak – Alsancak Bölgesel Tren Saatleri"

commenter

ben tren saatlerine baktığımda 4kasım 2011 tarihinde eklenmiştir yazıyordu ve ben burada yazan saate göre gara gittim. ancak tren saatleri ağustosta değişmiş. bu yüzden gidemedim.bilgiler neden güncel değil? bunu merak ediyorum.

Yorum Bırakın

Adınız:
Emailiniz:
Websiteniz:
Yorumunuz:
XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>